Přehled akcí od roku 1995

 

Na této stránce je uveden přehled akcí turistického oddílu od roku 1995. Stránka je průběžně doplňována a zpřesňována!

2019

 12.1. Na Kokořínsko za sochami Václava Levého
 9.2. Na pivo do Kláštera
 23.3. K pokladu dávných Keltů přes Skryjská jezírka

↑nahoru

2018

 13.1. Okolím Uhlířských Janovic
 24.2. Ze Suchdola do Kolína
 17.3. K pramenům Rokytky
 24.3. Okolím Sedlčan
 30.3.-2.4. Velikonoce Kladská
 21.4. Ze Zbiroha do Radnic
 19.5. Do kopců Českého středohoří
 16.6. Do Sloupského skalního města
 23.-24.6. 30 let Humanity
 5.-8.7. kola Poohří
 21.-24.7. Jeseníky
 13.10. Okolím Prachovských skal
 3.11. Přes větrnou horu za žernoseckým vínem
 8.12. Kolem Lánské obory do Křivoklátu

2014

 4.1. Černokosteleckem
(bus Háje-Vyžlovka-rozhledna Skalka-neznačenou cestou směr kostel sv.Martina-NS Údolím Šembery-Šember-Lichtenštejnský kámen-Přehvozdí-údolím Jalového potoka-Kostelec nad Černými lesy-bus Praha)
 18.1. Ze Štětí do Liběchova
(vlak Praha-Hněvice-Štětí-Stračí-Mariánská kaple-Hraběcí kaple-Sedm chlebů-Hřebenáč-Had-Malá Máří-Želízy-Čertovy hlavy-Klácelka-Boží Voda-Liběchov-bus Praha)
 15.2. Hornopožárský les
(vlak Praha-Prosečnice-PP Vlčí rokle-Horní Požáry-Panská skála (odbočka k vyhlídce)-Kněží hora-U Turyně-Borek-Boží skála-Jílové u Prahy-bus Praha)
 29.3. Čimelicko II
(bus Praha-Čimelice-Větrov-podél Skalice-U Mostu-podél Skalice-Lopata-RS Avia (soutok Skalice s Lomnicí)-Řeka Lomnice-PP V Obouch-Dolní Ostrovec-Třebošov-zámek Karlov-Smetanova Lhota-Čimelice-bus Praha)
 12.4. Údolím Výrovky
(vlak Praha-Kolín-Hatě-Vavřinec-Církvice-Buda-Davídkov-Zásmuky-NS Zásmuky Vlčí důl-Toušice-hradiště Kouřim (u sv.Jiří)-Kouřim-bus a vlak Praha)
 8.-10.5. Rychlebské hory
(8.5. vlak Praha-Zábřeh na Moravě-Ramzová-Lipová Lázně-bus Bílá Voda u Jeseníka-Růženec-Kraví hora-Borůvková hora-Letiště-pramen Saletta-kaple Neposkvrněného početí Panny Marie-Travná-podél Javornického potoka-kaple pod vrcholem Travné, 9.5. Zálesí-Koníček-Černý kout-Černý vrch-Hraničky-Borůvkový vrch-Špičák-Pomezný-Břidličný-Sedlo Peklo-Pramen Peklo-cyklostezkou Stříbrné údolí-útulna Sokolí skály, 10.5. U Smrku-Smrk (vrchol)-Brousek-Císařská lovecká bouda-Palaš-Paprsek (tur.chata)-Větrov-Starý kopec-U zotavovny Morava-pěchotní sruby STM 32 a 33-Staré Město pod Sněžníkem-vlak Hanušovice-Zábřeh na Moravě-Praha)
 3.-6.7. Cykloputování Sedlčansko
(3.7. vlak hl. nádraží-Radotín-Černošice-Všenory-Černolice-Řitka-Mníšek pod Brdy-Nová Ves pod Pleší-Voznice-Dobříš-Obořiště-Nový rybník-Obořiště-Višňová-Dolní Hbity-Větrov-Solenice-Hřebeny-Klenovice-Klučenice-Lašovice-Onen Svět, 4.7. Lašovice-Předbořice-Zahrádka-Petrovice-Skoupý-Husova kazatelna-Bratřejov-Nechvalice-Veselíčko-Skuhrov-Rovina-Vysoký Chlumec-Solopysky-Sedlčany, 5.7. Sedlčany-Vítěž-Prosenická Lhota-Drahoušek-Osečany-Radíč-Nahoruby-Poličany-Žlíbek-Suchá Louka-Nová Živohošť-přívoz Živohošť-Chotilsko-Korkyně-Křížov-Krámy-Velká Lečice-Nová Ves pod Pleší, 6.7. Bratřínov-Bojanovice-Hvozdnice-Bojov-Klínec-Jíloviště-Zbraslav-Vltavská stezka-metro Florenc)
 19.-22.7. Moravskoslezské Beskydy
 26.-28.9. Krušné hory
(26.9. bus Praha-Boží Dar-Božídarské rašeliniště-po silnici Myslivny-Ryžovna-Bludná-Horní Blatná-Vlčina (hájovna)-Pod Čihadlem-Slatinný Potok-Jelení vrch-Rolavský vrch, 27.9. Rolava-Přebuz-Špičák-Bukový vrch-Nová Ves-údolím Stříbrného potoka Stříbrná-Tisová-naučnou stezkou Hradiště (zřícenina Hausberg)-Kraslice-Krásná-Na Nových, 28.9. Pod Počáteckým vrchem-Kostelní-Kámen-Vysoký kámen-Tříslová-Horní Luby-odbočka k rozhledně U Strejců-Luby-vlak Praha)
 8.11. Sázavsko-vltavské výhledy (střední Povltaví)
(bus Smíchovské nádraží-Rabyně (přístav)-Pexův Luh-Teletín-odbočka na vyhlídku Máj-Krňanský vodopád-Třebsín-přes PP Střed Čech-Medník (sedlo)-Na Stezce-Pikovice-Petrov u Prahy-vlak Praha)
 6.12. Adventní výlet okolím Dubé

↑nahoru

2013

 19.1. Lyžařský výlet Brdy
(vlak Praha-Dobříš-Hřebeny-Černolice-Dobřichovice-vlak Praha)
 9.2. Jílovské vyhlídky
(bus Praha-Jílové u Prahy-NS Jílovské vyhlídky: Chotouň-Radlík-Lípový vrch-U Obrázku-Horní Studené-Pepř-U Sv. Anny-Kabáty-Boží skála-Jílové u Prahy)
 23.2.
Lyžařský výlet Jizerské hory
(bus Praha-Liberec-Bedřichov (Maliník)-Olivetská hora-Hřebínek-Tetřeví chata-Na Skalce-Čihadla-Knajpa-rašeliniště Jizerky-Jizerka-chata Orle (PL)-Harrachov-vlak Praha)
 16.3. V objetí Železných hor
(vlak Praha-Chrudim-Sobětuchy-Rabštejnská Lhota-Rabštejnek-Pohled-Cítkov-Vápenný Podol-Skoranov-Starý Dvůr-Hedvičino Údolí-Třemošnice-vlak Čáslav-Praha)
 20.4.
Březnicko
(bus Na Knížecí-Myštice-rybník Labuť-Chobot-Černívsko-hrad Křikava-Hostišovice-Koupě-Hudčice-hradiště Hradec-Martinice-Březnice-vlak Praha)
 1.5.
Ze Slatiňan do Heřmanova Městce
(vlak Slatiňany-Švýcárna-Kočičí hrádek-rozhledna Bára II-Perný rybník-Rabštejn-odbočka ke zřícenině hradu Rabštejnek-Heřmanův Městec-Praha)
 4.-7.7.
Cykloputování krajem stolových hor
(4.7. vlak Praha-Hradec Králové-Labskou cyklostezkou Předměřice nad Labem-Chlum-Máslojedy-Skála-Boháňka-Miletín-Horní/Dolní Dehtov-Bílá Třemešná-vodní nádrž Les Království-Pilníkov-Trutnov, 5.7. Trutnov-Lhota-Bezděkov-Žaltman-Radvanice-Jívka-Janovice-Adršpach-kolem Adršpašsko-Teplických skal-Teplice nad Metují-Dědov-Česká Metuje-Police nad Metují, 6.7. Police nad Metují-Machov-Machovská Lhota-Karłów (PL)-Park Narodowy Gór Stołowych-Skalne Grzyby-Batorówek-Fort Karola-Kudowa-Zdrój-Malá Čermná-Žďárky-Hronov, 7.7. Hronov-Velké Poříčí-Náchod-podél Metuje údolí Peklo-Nové Město nad Metují-Černčice-Slavětín nad Metují-Šestajovice-Starý Ples-Josefov-Labskou cyklostezkou Smiřice-Hradec Králové)
 26.-29.7. Hostýnské vrchy
(26.7. vlak Praha-Olomouc-Rajnochovice-Podhradní Lhota-zřícenina Šaumburk-Černá bařina-Kelčský Javorník-Jehelník-Humenec-Čerňava-Tesák, 27.7. Tesák-NS Hostýnské vrchy Smrdutá-Na Jančích-Chvalčov-Hostýn-Pod Valy-Bukovina-Skalný-Klapinov-někteří odbočka hrad Obřany a zpět-Holý vrch-U Tří kamenů-Kyčera-Tesák, 28.7. bus Tesák-Troják-Na Loučkách-Držkovské polesí-Pod Humencem-Pod Vysokým Grúněm-Vápenky-Pod Baťkovou-Baťková (rozcestí)-Na Odrách-Liptál, 29.7. Liptál-NS Kobzáňův chodník-Švehlova hájenka-partyzánský srub-Vartovna-Nezdoby-Sýkorník-Pod Vrchem-Vsetín-vlak Praha)
 5.10. Turistický pochod „Po stopách slánských zvoniček“ – trasa 28 km
(bus Praha-Slaný-Lidický dvůr-Královice-Neprobylice (zvonice)-Písek-Libovice-Řisuty (zvonice)-silnice směr Ledce-lázně Šternberk-Přelíc (zvonice)-Kvíc-Slaný-bus Praha)
 12.10. České Středohoří-Litoměřicko a Porta Bohemica
(vlak Praha-Lovosice-Žalhostice-Radobýl (odbočka pod vrcholem)-Třídomí-Michalovice-Malíč-Velké Žernoseky-Labskou cyklostezkou Kalvárie-Hrádek-kaple Navštívení Panny Marie-Kamýk-po silnici Miřejovice-Pokratice-Litoměřice-vlak Praha)
 9.11. Čimelicko I
(bus Na Knížecí-Čimelice-Rakovice-Alšovou stezkou hradiště Hrad u Čimelic-halštatské mohyly a viklan-lesem Lučkovice-Kostřata-Kožlí-Na Krůvku-Rakovice-Čimelice-bus Praha)
 7.12. Okolím Kutné Hory
(vlak Praha-Kutná Hora-štola sv.Jiří na Oselském pásmu-halda dolu Mladá Kralice na Roveňském pásmu-vyhlídka na chrám sv.Barbory-struskové odvaly v údolí Vrchlice-kamenolom před Vrbovým mlýnem-štola sv.Antonína Paduánského-Poličanská štola-mlýn Cimburk-Velký rybník-Bylany-struskové odvaly v Markovičkách-štola U Bylanky-haldy dolu Hutrejtéře-Vyšatův lom-Kutná hora-vlak Praha)

↑nahoru

2012

 14.1. Putování podél Ohárky
(bus Praha-Doksany-Brozany nad Ohří-Ostrov sv.Klimenta-Hostěnice-Břežany nad Ohří-Budyně nad Ohří-PR Myslivna-Libochovice-vlak Libochovice (město)-Lovosice-Praha)
 18.2. Lyžařský výlet Jizerské hory
(Horní Kořenov-Jizerka-Mořina-Promenádní-Smědava-Kůrovec-Hraniční-Horní Kořenov)
 25.2. Na poušť (Nymbursko)
(vlak Praha-Rožďalovice-Komárovský rybník-Pustý rybník-Jakubský mlýn-Jakubský rybník-Poušť-Štítarský les-Štítarský rybník-Kanovnický les-Městec Králové-bus Praha)
 17.3. Na dohled Českého Středohoří
(vlak Praha-Peruc-Krásná vyhlídka-Chrastín-Horka-Poplze-Libochovice-Hazmburk-Slatina-zastávka Slatina pod Hazmburkem-vlak Lovosice-Praha)
 21.4. Svatojakubskou cestou V
(vlak Praha-Roztoky u Křivoklátu-Nezabudické skály-Nezabudice-Čertova skála-Skryje-Mlýn Slapnice-Čilá-Hradiště-Zvíkovec-bus Zbiroh-vlak Praha)
 28.-30.4. Šumava 
(28.4. bus Na Knížecí-Volary-vlak Nové Údolí-V Podkově-Krásná hora-Mlaka-Dolní Cazov-Na Kapličce-nocoviště Strážný, 29.4. Na Kapličce-Horní Světlé hory-Nad Točnou-Žďárek-býv. Stodůlky-Žďárecká slať-Knížecí pláně-chata Knížecí Pláně-Furik-Chaloupky-Na Mlýnské Mýtině-Bučina-nocoviště Bučina, 30.4. Bučina-Pod Stráží-U pramene Vltavy-podél Teplé Vltavy-Kvilda-bus Vimperk-Na Knížecí)
 4.-8.7. Cykloputování Moravskou stezkou
(4.7. vlak Praha-Česká Třebová-Semanín-Nový Rybník-Opatovec-Svitavy-Koclířov-Hřebeč-Boršov-Moravská Třebová-Linhartice-Radkov-Městečko Trnávka-Vranová Lhota-Kozov-Loštice, 5.7. Loštice-Mohelnice-Moravičany-Doubravice-Nové Zámky-Mladeč-Mladečské jeskyně-Litovel-Lhota nad Moravou-Litovelské Pomoraví-Náklo-Příkazy-Skrbeň-Chomoutov-Svatý Kopeček-Olomouc, 6.7. Olomouc-Kožušany-Charváty-Dub nad Moravou-Věrovany-Hradecké rybníky-Tovačov-Lobodice-Záříčí-Chropyně-Kroměříž-Jarohněvice-Zlámanka-Lhotka-Kostelany-Bunč-Salaš-kemp Salaš, 7.7. Velehrad-Modrá-Staré Město-Kostelany nad Moravou-Ostrožská Nová Ves-Uherský Ostroh-Veselí nad Moravou-Strážnice-Petrov-Rohatec-Hodonín, 8.7. Hodonín-podél Staré Moravy-hradiště Mikulčice-podél Moravy a česko-slov. hranice-Lanžhot-Pohansko-Břeclav-vlak Brno-Praha)
 21.-24.7. Přechod Lúčanské Fatry a Strážovské vrchy
(21.7. vlak Praha-Žilina-bus Strečno-Sedlo Rakytie-Sedlo Javorina-Úplaz-Minčol, 22.7. Minčol-Dlhá lúka-Zázrivá-vysílač na Krížavě-Vel’lá lúka-Vidlica-Veterné-Horná lúka-Kopa-Sedlo Majbíková-Hnilická Kýčera-Sedlo pod Hnilickou Kýčerou-Úplaz-Sedlo pod Úplazom-Janková-hřeben pod Skalkami, 23.7. Skalky-Vričanské sedlo-Ostrá skala-Kl’ak-Pod skalou-Reváňské sedlo-Fačkovské sedlo-Homôľka-Pod Čelom-Prična-Javorina-Sedlo Javorinka, 24.7. Čičmany-bus Žilina-vlak Praha)
 11.-12.8. Horní Střela
(11.8. bus Praha-Rakovník-vlak Blatno u Jesenice-Blatenský svah-Jelení skok-Tis u Blatna-Raštická louka-Sklárna-Uhlířská louka-skalní město-Černý rybník-Rabštejn nad Střelou, 12.8. podél Střely-turistická lávka-Radotín-Bohuslav-Vladořice-Vladař (odbočka na vrchol)-Záhořice-Chyše-vlak Praha)
 14.-16.9. Krkonoše
(14.9. bus Černý Most-Harrachov, 15.9. Harrachov-Mumlavský vodopád-podél Mumlavy Krakonošova snídaně-Vosecká bouda-Tvarožník-Cestou čs.-polského přátelství Sokolník-Violík-výhled na Sněžné jámy-Velký Šišák-Pod Smělcem-Kalmanův pomník-Mužské kameny-Dívčí kameny-zbytky Petrovy boudy-Moravská bouda-Čihadlo-Špindlerova bouda-chata Odrodzenie (PL), 16.9. Cestou čs.-polského přátelství Malý Šišák-Slonecznik-Luční bouda-Úpské rašeliniště-Slezský dům-Sněžka-Obří hřeben-Czrana Kopa/Svorová hora-chata Jelenka-Soví sedlo-Smrčinná stráň-Pomezní boudy-bus Trutnov-Praha)
 22.9. České Středohoří-Švestková dráha
(vlak Holešovice-Lovosice-tur. vlakem „Švestkovou drahou“ do Třebívlic-Dřemčice-Oltářík (Hrádek)-Děkovka-pod Plešivcem-Chrastná-Vlastislav-odbočka ke Skalce-Sutom-Košťálov (rozcestí)-pod Ovčín-Radostice-Vchynice-Lovosice-vlak Praha)
 17.11. Jesenicko
(bus Hradčanská-Rakovník-vlak Kosobody-obec Kosobody-Plaviště-Svatý Hubert-Plavečský vrch-letohrádek Plaveč-kaštanová alej-Jesenice-NS Jesenicko kolem Velkého rybníka-viklan-Krtský rybník-PP Krtské skály-Krty-po silnici Jesenice-vlak Praha)
 8.12. Velvarsko
(vlak Praha-Nové Ouholice-Sazená-Chržín-Velvary-Velká Bučina-Velvarský háj-PP Hostibejk-Kralupy nad Vltavou-vlak Praha)
 30.12. Lyžařský výlet Jizerské hory
(auto Praha-Bedřichov (Maliník)-Nová Louka-Hřebínek-Krásná Maří-Tetřeví chata-Čihadla-Knajpa-Smědava-zpět Knajpa-Hřebínek-Nová Louka-Maliník-auto Praha)

↑nahoru

2011

 29.1. Svatojakubskou cestou II
(tram do zastávky Sídliště Barrandov-Holyně-Slivenec-U Jezírka-Lochkovský profil-Cikánka-Radotínské údolí-Mlýn Rutice-Kalinův mlýn-Na Kopaninách-Třebotov-Kulivá hora-Solopisky-Vonoklasy-bus Černošice-vlak Praha)
 19.2. Voděradské bučiny (Ladovým krajem)=Petráňovo překvapení
(vlak Praha-Senohraby-Ondřejov-hvězdárna-Karkoška-údolím Zvánovického potoka-Voděradské bučiny-Svojetice-Tehov-Říčany-vlak Praha)
 12.3. Poohřím k Oldřichovu dubu
(vlak Praha-Louny-Vršovice-Počedělice-Slavětín-Débeř-NS k bývalému cukrovaru Peruc-Oldřichův dub-zámek Peruc-vlak Praha)
 9.4. Cesta pátera Josefa Toufara
(vlak Praha-Leština u Světlé nad Sázavou-Dobrnice-Kynice-Číhošť-Prosíčka-Nezdín-Nezdínská studánka-Opatovice-Vilémovice-vlak Praha)
 20.-22.5. Šumava
(20.5. vlak Železná Ruda-Debrnická alej-Debrník-Zámecký les-Pod Polomem-Vlčí jámy-V Zátočině-Jezero Laka-Zlatý stoleček-bývalá Horní Ždánidla (Gsenget)-Frantův most-U Bývalé roty-Poledník, 21.5. Poledník-Předěl-podél Tmavého potoka-Tmavý potok-Javoří pila-Pod Oblíkem-Tříjezerní slať-chata Rybárna-údolím Roklanského potoka-Modrava-po silnici Filipova Huť-Korýtko-Kvilda-po cyklostezce 331 Bučina, 22.5. Bučina-bývalá osada Na Mlýnské Mýtině-Gedenk Tafel-Chaloupky-Furik-Knížecí pláně-Borová Lada-bus Praha)
 18.6. Svatojakubskou cestou III
(vlak Praha-Černošice-bus Vonoklasy-Karlík-Mořinka-Karlštejn-Dub Sedmi bratří-Kubrychtova bouda-Boubová-Propadlé vody-Sv. Jan pod Skalou-Dub na Herinkách-Beroun-vlak Praha)
 3.-6.7. Svatojakubskou cestou IV-cykloputování do západních Čech
(3.7. vlak Praha-Beroun-Kařez-Zbiroh-Přísednice-Terešov-Mlečice-Zvíkovec-Chříč-Hedčany-Kožlany-Kralovice-Mariánská Týnice-Plasy, 4.7. Plasy-Korýtka-Pláně-Hvozd-Dvůr Libenov-Spankov, hájovna-Zahrádka-Úněšov-Křelovice-Šipín-údolí Úterského potoka-Gutštejn-Bezemín-Lomnička-Kšice-Stříbro, 5.7. Stříbro-Kladruby-Prostiboř-Darmyšl-Mezholezy-PP Sedmihoří-Mířkov-Oplotec-Hostouň-Poběžovice-Mnichov-Pivoň, 6.7. Pivoň-Vranov-Klenčí pod Čerchovem-Trhanov-pod Kozinovým pomníkem-Újezd-Domažlice-vlak Praha)
 15.10. Okolí Plzně
(bus Zličín-Plzeň-Třemošná-Záluží-U Záluží-Krkavec-Sportovní střelnice-Sigmundova stezka-Kolomazná pec-Kamenný rybník-Bolevec (arboretum)-Senecký rybník-rybník Košinář-Velký Bolevecký rybník-Bílá hora-Pecihrádek-most sv.Jiří-Kostel sv.Jiří-NS Údolím Úslavy-kolem Plzeňského Prazdroje na hl. nádraží-vlak Praha)
 5.11. Svatojakubskou cestou V
(vlak Praha-Beroun-Beroun (chaty)-pod vrcholem Ostrý-Brdatka-Zdejcina-Zdejcina (dolní rozcestí)-Stradonice-Nižbor-zámek Nižbor-vyhlídka Čerchov-Žloukovická hájovna-Dlouhý hřeben-Roztoky-vlak Praha)
 3.12. Na Žďár
(vlak Holoubkov-Trhoň-Hůrky-Žďár (u bývalé Staré chaty)-Žďár-zpět Žďár (u bývalé Staré chaty)-Hůrecká cesta-Dobřív-Janov-Mirošov-vlak Rokycany-Praha)

↑nahoru

2010

 21.3. Brdy-Třemšínsko
(auta Praha-Buková u Rožmitálu pod Třemšínem-cyklotrasa 2274-Červený vrch-chata Hubertka-býv. osada Padrť-Dolejší padrťský rybník-přes hráz-kolem rybníka na jih-hráz Dolejšího padrťského rybníka-cyklotrasa 2273-zpět Rožmitál pod Třemšínem, auty býv. morový hřbitov u Nového rybníka, Starý Rožmitál, Rožmitál pod Třemšínem, Praha)
 2.-5.4. Velikonoce Malé Svatoňovice
(2.4. příjezd auty (někteří vlakem) do Malých Svatoňovic, 3.4. 3 skupiny (1) Žaltman, 2)Ratibořice, 3)Adršpach), 1) Malé Svatoňovice-Na Horách-Zadní hory-Pod Pasekou-Jestřebí bouda-Paseka-odbočka k rozhledně Žaltman-Kolčarka-Odolov-Rtyně v Podkrkonoší ŽST-vlak Červený Kostelec-U devéti křížů-Vízmburk-Podhradí-Končiny-Rtyně v Podkrkonoší-Malé Svatoňovice, 4.4. auty Dobrošov (srub Zelený)-část NS Pevnost Dobrošov (srub Jeřáb)-Jiráskova chata-Jizbice-Peklo-údolím Metuje přes PR Peklo-Nové Město nad Metují-vlak Malé Svatoňovice, 5.4. auty+vlakem Praha)
 9.5. 50 km „Bivoj“
(Jinonice,metro B-Řeporyje-Ořech-Choteč-Třebotov-Roblín-Mořina-Mořinka-Karlík-Vonoklasy-Solopisky-Radotín-Velká Chuchle-Slivenec-Holyně-Prokopské údolí-sv.Vavřinec-Děvín-Dívčí hrady (altán))
 6.6. Berounsko
(vlak Praha-Beroun-odbočka na vrch Dalimil-Tetín-Koda-Srbsko-vlak Praha)
 3.-6.7. Cyklovýlet Vysočina
(3.7. vlak Praha-Křižanov-Martinice-Velké Meziříčí-údolím Oslavy Nesměř-Eliášova myslivna-Oslava-Studnice-Budišov-Valdíkov-Hostákov-Třebíč, 4.7. Třebíč-Račerovice-Čechtín-Svatoslav-Bochovice-Horní Radslavice-Pohořílky-Otín-Měřín-Blízkov-Netín-Záseka-Zahradiště-Radostín nad Oslavou-Ostrov nad Oslavou-Sazomín-Vatín-Žďár nad Sázavou, 5.7. Zelená hora-Vysoké-Počítky-Sklené-Tři Studně-Fryšava-Kadov-Krátká-Blatiny-Milovský rybník-Milovy-Březiny-Pustá Rybná-Borová-Cerkytle-Budislav-Toulovcova rozhledna-Jarošov-Chotěnov-Vidlatá Seč-Morašice-Tržek-Lány-Litomyšl, 6.7. Litomyšl-Sedliště-Bohuňovice-Horky-České Heřmanice-Zaháj-Vysoké Mýto-Vraclav-Stradouň-Opočno-Uhersko-Čeradice-Platěnice-Prachovice-Dašice-Lány u Dašic-Pardubice-vlak Praha)
 9.-11.7. Českomoravské Mezihoří
(9.7. vlak Praha-Svitavy-les za rybníky, 10.7. Starý Valdek-Opatovský les-Psí kuchyně-Kozlovský kopec-Chata Maxe Švabinského-Přívrat-Kozlovec, 11.7. Andrlův Chlum-Řetůvka-Lysina-Sudislav nad Orlicí-Brandýs nad Orlicí-vlak Praha)
 25.9. Písecké hory
(Písek-Velký Mehelník-Nový rybník-Jarník-Písek)
 9.-10.10. Posázaví-„Podliskova 40“
(9.10. vlak Praha-Čerčany-Mezihoří-Krásná hora-Kozmice (rozcestí)-Taťounovice-Čensko-Drahňovice-Bělokozly-Sázava-Sázavský klášter-Stříbrná Skalice-oslava na chatě, 10.10. bus Praha)
 13.11. Křivoklátsko
(bus Zličín-Unhošť-Malé Kyšice-mlýn Roučmída-údolím Žlábku-Polesí Muňava (rozcestí)-Chyňavská myslivna-Pod Hradeckou-údolím Žlubineckého potoka-Nižbor-vlak Praha)
 18.12. Svatojakubskou cestou I
(kostel sv.Jakuba Většího na Starém Městě-Týnský chrám-Staroměstské náměstí-Karlova ulice-Karlův most-Kampa-Újezd-Anděl-smíchovské autobusové nádraží-sady Na Skalce-Santoška-hřbitov Malvazinky-Na Farkáně-Výmolova ulice-Na Rovinách-Záchranná stanice zvířat-Nová Ves a Prokopské údolí-Opatřilka-Červený lom-Holyně-sídliště Barrandov)

↑nahoru

2009

 17.1. Za T.G.M.
(bus Hradčanská-Nové Strašecí-Lány-Pánova Louka-Ploskovská myslivna-Zelený kříž-Kaly-Zbečno)
 21.3. Na hřeben Chlumu
(bus Černý Most-Mladá Boleslav-Karlův Vrch-Chloumek-Dobrovice-Bojetice-U Doubku-Boží Voda-Mladá Boleslav-Praha)
 1.-3.5. Vsetínské vrchy a Beskydy
(1.5. vlak Praha-Vsetín-vlak Velké Karlovice-údolím Miloňovského potoka-Miloňov-Polana-Vysoká-Jakubová-chata Třeštík-Čarták-Trojačka-Bumbálka-Masarykova chata-Beskyd-chata Sněžná-chata Kmínek-chata Sněžná, 2.5. chata Kmínek-Korytovo-Hluchanka-Lukavice-Bobek-Konečná-Súl’ov-Bílý kříž-Polomka-Malý Polom (sedlo)-Burkův vrch-Muřinkový vrch (kaple)-Pod Velkým Polomem-Kostelky-chata Severka, 3.5. chata KČT Skalka-Malá Skalka-Bocanovice-Jablunkov-vlak Český Těšín-Praha)
 23.5. 50 km „Kudy uháněl Šemík“
(Srbsko-Kubrychtova bouda-Sv.Jan pod Skalou-Dub na Herinkách-Beroun-Brdatka-Děd (rozcestí)-Lísek-Hudlice-kolem Hudlické skály-Svatská hájovna-Svata-Rozcestí pod Vraní skálou-Hřeben (rozcestí)-Knížkovice-Zdice ŽST-Pod Holým vrchem-Lounín-Málkov-Želkovice-Housina (rozcestí)-Neumětely-hrob Šemíka-stadion SK Horymír)
 3.-6.7. Cyklovýlet Vysočina a jižní Čechy
(3.7. vlak Praha-Jihlava, 4.7. Jihlava-Pístov-kolem Špičáku-Třešť-Růžená-Roštejn-Doupě-Vanůvek-Telč-Kostelní Myslová-Zadní Vydří-Kostelní Vydří-Peč-Dolní Bolíkov-Slavonice, 5.7. Slavonice-Pfaffenschlag-Staré Město pod Landštejnem-Dobrotín-Filipov-Klášter-Albeř-Nová Bystřice-U Pozorovatelny-Peršlák-Nová Ves-Malíkov nad Nežárkou-Dolní Žďár-Horní Žďár-Jindřichův Hradec, 6.7. Jindřichův Hradec-Jindřiš-Blažejov-Ratmírovský rybník-Vlčice-Strmilov-Palupín-Zahrádky-Panské Dubenky-Kaliště-Jihlávka-Horní Ves-Horní Cerekev)
 19.9. Okolí Ještědu
(autem Praha-Liberec-Výpřež-Pod Malým Ještědem-Křižanské sedlo-Lom-Malý Vápenný-Zdislavský Špičák-Trávník-Velký Vápenný-zřícenina Roimund-Pod Roimundem-Buk republiky-Kryštofovo Údolí-Srní sedlo-Rozsocha-Kaliště-Černá hora-Výpřež-auto Praha)
 10.-11.10. Český ráj
(10.10. vlak Praha-Stará Paka-Skalka pod Kumburkem-odbočka na Kumburk-Klepanda-Ploužnice-Tábor-Košov-Popelka-Rváčov-Skuhrov-Zelený háj-Bačov-Komárov, 11.10. Kozákov-Vzdychánek-Prackovský vrch-Závrší-Hamrštejn-Koberovy-Besedice-Malá Skála-bus Praha)
 24.10. 50 km „Radotínské kolo Jardy Baráka“
(Radotín (sokolovna)-Zbraslav-Vrané nad Vltavou-Davle-Sloup-Řitka-rozcestí U Šraňku-Dobřichovice-Vonoklasy-Radotín)
 31.10. Lužické hory
(bus Praha-Lesné-Čertova pláň-Pod Ptačincem-Trojhran-Luž-Horní Světlá-odbočka Ledová jeskyně-Milštejn-Rousínov-Svor-bus Praha)
 28.11. Radeč a Zbiroh
(vlak Praha-Holoubkov-Těškov-odbočka k hradu Radeč-Lhota pod Radčem-Chotětín-Čertova skála-odbočka k zámku Zbiroh-Zbiroh ŽST-vlak Praha)
 19.12. Příbramsko
(bus Na Knížecí-Višňová-Velká Leč-Točný vrch-Placy-Pod Spáleným vrchem-Háje-Svatá Hora-Příbram-bus Praha)
 26.12. Štěpánovský výlet

↑nahoru

2008

 12.1. Kokořínsko 
(autem Praha-Horní Vidim-Starý zámek-Království-Nové Osinalice-Rač-odbočka na Pustý zámek-Panenský hřeben-Nedvězí-Osinalice-Dolní Vidim-Horní Vidim-Praha)
 16.2. Rokycansko 
(vlak Rokycany-Žďár-Ohrada-Trhoň-Holoubkov-Medový Újezd-Mýto-vlak Praha)
 15.3. Kolem tří vodních nádrží (okolím Želivky)
(auty do Červené Řečice-vodní nádrž Trnávka-Želiv-vodní nádrž Vřesník-Sedlice-vodní nádrž Sedlice-Strážník-Mokřiny-Brtná-vodní nádrž Trnávka-Červená Řečice-Praha)‘
 16.-18.5. Dobronice u Bechyně (20 let existence turistického oddílu)
(16.5. auty Dobronice u Bechyně, 17.5. Dobronice u Bechyně-Stádlecký řetězový most-Suchomelův mlýn-Příběnice-Malšice-Dobřejice-Stádlecký most-Dobronice, večer výlet ke zřícenině Dobronice, 18.5. auty Praha)
 24.5.  50 km „Pochod ke 120 letům KČT na památný Říp“
(ZOO Troja-Podhoří-Zámky-Drahaňské údolí-Klecánky-Husinec-Řež-Na Dole-Dolánky-Chvatěruby-Kralupy nad Vltavou-Nelahozeves-Nad Hleďsebskou strání-Nad Novými Ouholicemi-Nové Ouholice-Vepřek-Mlčechvosty-Jeviněves-Pomoklina-Ctiněves-Říp turistická chata)
 20.-22.6. Okolím Jablonného v Podještědí
(20.6. bus Praha-Jablonné v Podještědí-nad rybníkem U Mlýna, 21.6. Na Šestce-Oybin-Karlsfried-Böhmischer Tor (Česká brána)-Popova skála-Polesí-nocleh za Polesím, 22.6. Lemberk-Bredovský zámeček-Zdislavina studánka-Jablonné v Podještědí-bus Praha)
 18.-21.9. Javorníky-Beskydy
(18.9. vlak Praha-Horní Lideč, 19.9. bus Horní Lideč-Lidečko (Pulčín)-Pulčínské skály-Hradisko-Skaličí-sedlo Radošov-Šerklava-Butorky-Valašská Kyčera-Makyta-Papajské sedlo-Krkostěna-Provazné-Kohútka-chata Portáš, 20.9. Stolečný vrch-Frňovské sedlo-Malý Javorník-Stratenec-Vel’ký Javorník-Čierna voda-sedlo Pindula-Makovský průsmyk-Beskydek-Trojačka-Bumbálka-Masarykova chata, 21.9. zpět Bumbálka-Trojačka-Čarták-Třeštík-Vysoká-Polana-Benešky-Kotlová-Hutisko-Soláň-Čarták-bus Rožnov pod Radhoštěm-vlak Praha přes Valašské Meziříčí)
 8.11. Sparťanský turistický maraton 
(hala Sparty Praha-Trojský zámek-Velká skála-vozovna Kobylisy-Ďáblice-Zdiby-Klecany-Vodochody-Dolánky-podél Vltavy přes Větrušice, Husinec, Klecánky-Trojský zámek-hala Sparty)
 22.11.  Prahou 5
(Anděl-Paví vrch-hřbitov na Malvazinkách-Bulovka-Šmukýřka-Cibulecký háj-Motolský ordovik-Kalvárie v Motole-Hájek-sv.Kříž-pramen Motolského potoka-metro B Zličín-Nové Butovice-sv.Vavřinec-Děvín-Dívčí hrady-Smíchovské nádraží)
 20.12. Údolím Vltavy do Máslovic
(bus Kobylisy-Klecany-Klecanský háj-Husinec-Řež-Větrušická rokle-vaziště přívozu u Libčic-NS Máslovické pozoruhodnosti-Máslovice-bus Kobylisy)
 27.12. Post Štěpánovský výlet

↑nahoru

2007

 20.1. Cesta Vojty Náprstka (Český kras)
(vlak Praha-Zadní Třebaň-Karlštejn-Dub Sedmi bratří-Kubrychtova bouda-Bubovické vodopády-Boubová-Sv.Jan pod Skalou-Beroun-vlak Praha)
 24.2. Českým středohořím (východní část) 
(bus Praha-Lovosice-vlak přes Ústí do Neštědic-Kozí vrch-Mašovice-Mírkov-Blansko (odbočka k hradu)-Ryjice-Žežice-Dobětice-Erbenova vyhlídka-NS Bertino údolí-vlak Praha)
 25.3. Po stopách zlata (střední Povltaví)
(bus Praha-Mokrsko-Veselý vrch (odbočka k rozhledně)-NS Zlaté psí hory-bývalá štola sv.Josef-Žraločí zátoka-NS Vymyšlenská pěšina-Drtinova stezka-Hněvšín-Živohošť-Čím-Buš-Slapy-bus Praha)
 6.-9.4. Velikonoce Moravský kras
(6.4. auty Veselice, 7.4. Veselice-Obůrka-Nové Dvory-hrad Blansek-Skalní Mlýn-Kateřinská jeskyně-chata Macocha-dolní můstek-vyhlídka Koňský spád-Dolina-rozcestí U Dubu-Sloup-Veselice, 8.4. rozhledna Podvrší-auty Sloup-Sloupsko-šošůvské jeskyně-auty Blansko-auty Adamov-zast. (ČD)-Nový Hrad-Máchův památník-Býčí skála-NS Josefovské údolí -Adamov-auty Veselice, 9.4. auty Nové Dvory-Punkevní jeskyně a zpět-auty Rudické propadání-Rudice-Křtiny-Praha)
 5.-8.5. Cykloputování Česko-Saské Švýcarsko
(5.5. vlak Praha-Děčín-Horní Žleb-Dolní Žleb-Krippen-Bad Schandau-Kirnitzschgrund-Ostrauer Mühle-Heidemühle-Lichtenhainer Wasserfall-Neumannmühle-Zeughaus-bývalé Zadní Jetřichovice-Vysoká Lípa, 6.5. Vysoká Lípa-Jetřichovice-Na Tokáni-Zadní Doubice-Hinterhermsdorf-Saupsdorf-Hertigswalde-Sebnitz-Dolní Poustevna-Lobendava-Severní-Lobendava-Lipová-Šluknov-Křečany, 7.5. Krásná Lípa-Rybniště-kolem Jedlové-ŽST Jedlová)
 6.-8.7. Podhůří Jeseníků
(6.7. vlak Praha-Zábřeh na Moravě-Klárinka-Růžové údolí-Hoštejn-Strážná-Lázek-Cotkytle-Štíty-Králova hora-rybník Sychrov, 7.7. Pustina-Na Lazech-Čečel-Hrubý les-Paramuť-Pepova lovecká chata-Štědrákova Lhota-Rovinka-Bohdíkov-Nový hrad-Kopřivná-Křížový vrch-Prameny, 8.7. Prameny-Pod Lázeňským vrchem-hotel Diana-Velké Losiny-vlak Šumperk-Zábřeh-Praha)
 26.-28.10. Jizerské hory
(26.10. auty do Josefova Dolu, 27.10. auty Josefův Důl-pod Bukovcem-Jizerka-Karlovský most-chatka Górzystów-rašeliniště Jizery-Lacznik-Smrk-Nebeský žebřík-Smrková cesta-Předěl-Zelená cesta-Český vrch-Pytlácké kameny-Jelení stráň-Lasičí cesta-Jizerka-pod Bukovcem, 27.10. auty do Hrabětic-areál Severák-Slovanka-Bramberk-Hrabětice-auty Praha)
 11.11. Přes usedlosti Smíchova, Košířů a Jinonic
(Anděl-nám.14.října-park Sacré Coeur-park Klamovka-usedlost Kavalírka-usedlost Zámečnice-osada Buďánka-usedlost Klikovka-usedlost Skalka-usedlost Kotlářka-Cibulecký háj-Cibulka-Klamovka)
 15.12. Rakovnicko
(bus Praha-Rakovník-Hlaváčov-Lužná-Sládkův kříž-Maxova obora-Pod Klukem-Merklův pramen-Pramen Klíčavy-Řevničov-vlak Praha)
 26.12. Štěpánovský výlet 

2006

 21.1. Lyžařský výlet Brdy
(Jince-Křižatky-Velká Baba-Kuchyňka-Jelení Palouky-Charvát-Liška-Na Soudném-Rochota (mysl.)-Halouny-Řevnice)
 28.1. Lyžařský výlet Jizerské hory
(Hrabětice-vodní nádrž Josefův Důl-Kristiánov-Rozmezí-U Čihadel-Hřebínek-Nová Louka-Blatný rybník-vodní nádrž Josefův Důl-Hrabětice)
 4.3. Bílina a okolí
(autem Bílina-Bořeň-chata Pod Bořeněm-silnice Liběšice-Želenice-sedlo mezi Kaňkovem a Rozkoší-Kaňkov-Lázně Kyselka-Bílina-autem Praha)
 25.3. Za Bedřichem Smetanou a Thurn-Taxisy 
(autem Loučeň-Na Sychrově-Studce-Mcely-Seletice-Svatojiřský les-Jabkenice-Dobrá voda-Loučeň-autem Praha)
 14.-17.4. Velikonoce v Chřibech
(14.4. autem Brno (prohlídka)-Mohyla míru u Prackého kopce-Slavkov u Brna-Bunč, 15.4. Bunč-Brdo-Malé Brdo-Vlčák-Salašská hájovna-U Padlých-Salaš-Dobrá Leč-Kamenný kopec-lov. chata Hubertka-studánka U Lvích hlav-Bunč, procházka ke Komínským skalám a zpět, 16.4. autem Koryčany-U Čtyř dubů-Vršava-odbočka na Cimburk a zpět-studánka U Mísy-Kazatelna-Ocásek-Hradisko sv. Klimenta-Klimentský potok-Pod Špidlákem-Nad Koryčanskou kaplí-Zavadilka-Koryčany-autem Bunč se zastávkou ve Střílkách, 17.4. autem Bunč-rozhledna Modrá-Modrá-Velehrad-Buchlov-autem Praha)
 28.4.-1.5. Severní Německo (s NPÚ) 
 27.5. 50 km „Krajem bitvy u Lipan“
(Český Brod-Tuchoraz-Jevany-Kostelec nad Černými lesy-Kouřim-Lipanská mohyla-Český Brod)
 23.-25.6. Šumava-Lipno
(23.6. vlakem z Prahy do Vyššího Brodu-křížovou cestou na Maria Rast am Stein (Spočinutí Panny Marie), 24.6. Pod Martínkovským vrchem (Menší Vltavice)-Vyklestilka-Brod-Uhlířský vrch-Kapličky-U Překopané hráze-Lipová-Jezuitský les-Přední Výtoň-pod Bukovým vrchem-Uhliště-Svatý Tomáš-odbočka Vítkův kámen a zpět-NS Svatý Tomáš Frýdava-přívoz Frymburk-les za Frymburkem, 25.6. chatové osady Studené a Plískov-Slupečná-Lipno nad Vltavou-vlak Vyšší Brod-bus Praha)
 4.-7.7. Cyklovýlet západní Čechy-Aš
(4.7. vlak Praha-Cheb-na kole pod Zelenou horu, 5.7. Zelená hora (Bismarckova rozhledna)-Pomezí nad Ohří-po hraniční signálce Libá-Polná-Aš-Krásná-Štítary-Pastviny-Trojmezí-Kozí hřbety-Hranice-Smrčina-Podhradí, 6.7. údolí Bílý Halštrov-Dolní Paseky-Vernéřov-Horní Paseky-Výhledy-Skalka-Hazlov-Poustka-Ostroh-Poustka-Mýtinka-Vojtanov-Starý Rybník-Vonšov-SOOS-Nový Drahov-Žírovice-Františkovy Lázně-vlak Praha)
 16.9. 50 km „Přes čtyři zámky“
(Týnec nad Sázavou-myslivna Dolní Požáry-rozcestí U Panské skály-Těptín-Kamenice-mlýn u Olešovic-Štiřín-Nová Hospoda-Kostelec u Křížku-Nechanice-Chotouň-Jílové-Borek-Žampach-Kamenný Přívoz-Vensov-Břežany-mlýn Brejlov-Podělusy-Týnec nad Sázavou)
 28.10. Památník Vojna
(autem památník Vojna-Březové Hory-Vysoká u Příbrami-autem Praha)
 11.11. Do Panenského Týnce
(bus Praha-Nové Strašecí-Mšec-Srbeč-Milý-Bílichov-Žerotín-Panenský Týnec-bus Praha)
 9.12. Ke Svatojánským proudům
(bus Štěchovice-Třebenice-Teletín-vyhlídka Máj-Třebsín-Pikovice-Petrov u Prahy-vlak Praha)
 26.12. Štěpánovský výlet

↑nahoru

2005

 29.1. Brdy a Podbrdsko
(bus z Knížecí do Lochovic-Plešivec-Hluboš-Bratkovice-vlak Praha)
 26.2. Křivoklátsko
(autem Nižbor-NS keltského oppida Stradonice-Nižbor-Čerchov-Pod Hrachovkou-Červený kříž-Nový Jáchymov-po silnici Nižbor)
 5.-6.3. Blue Effect ve Svojšíně
(5.3. bus z Prahy do Černošína-PP Černošínský bor-Volfštejn-Vlčí hora a zpět-Nad Záhořím-Svojšín, 6.3.vlak ze Svojšína do Stříbra a Prahy)
 19.3. Sedlčansko
(Sedlčany-Ústupenice-Poušť sv.Marka-Velký Pyrný-Pořešice-Počepice-Vysoký Chlumec-Vápenice-Šiberný-Doubravice-Sedlčany)
 25.-28.3.
Velikonoce Moravský Krumlov
(25.3. autem Moravský Krumlov, 26.3. Rokytná-Budkovice-Ivančice-Na Oklikách-Stříbský Mlýn-Moravské Bránice-vlak Moravský Krumlov, 27.3. autem Řeznovice-Dolní Kounice-Miroslav-Popice-pěšky Sealsfieldův kámen-bývalý Baštův mlýn-Pod Šobesem-Havranické vřesoviště-Havraníky-Popice-autem Znojmo-Moravský Krumlov, 28.3. autem Bítov-Cornštejn-Praha)
 9.4. 50 km „Praha-Poděbrady“
(vlak Horní Počernice-Zeleneč-Mstětice-Čelákovice-Přerov nad Labem-Semice-Kersko-Hradišťko-Zvěřínek-Nymburk-Poděbrady-vlak Praha)
 27.-29.5. Labské Pískovce
(27.5. bus Holešovice-Rybniště-Pod Kočičákem-Karlova vyhlídka na Širokém vrchu, 28.5. Kyjov-Kyjovské údolí-odbočka Kyjovský hrad a Pod Praporkem-Turistický most-údolím Křinice Zadní Doubice-Brtnický most-Vlčí deska-Hadí pramen-Dravčí skály-Zadní mostový důl-Panenská jedle-Na Tokáni-Ostroh-Vilemínina stěna-Mariina vyhlídka-Havraní skála-Jetřichovice, 29.5. Pavlínino údolí (údolí Chřibské Kamenice)-Studený-silnice do Kunratic* a směr Líska-Bratrské oltáře-Jehla-Česká Kamenice-vlak Praha, *část výpravy rovnou Česká Kamenice)
 27.8.
Kokořínsko
(autem Dubá-vyhlídka Velký Beškovský kopec-Kočičí hřbet-Šindelový důl-pramen Pšovky-Houska-Pod Drnclíkem-rozc.-Zkamenělý zámek-Konrádov-skalní město-Nedvězí-vrchol Nedvězí-mokřady Liběchovky-Rozprechtice-Dubá)
 27.-30.10. Dolní Dobrouč
(27.10. autem Dolní Dobrouč, 28.10. autem Suchý vrch-Bradlo-dělostřelecká tvrz Bouda-Vysoký kámen a zpět-Suchý vrch, 29.10. Vojenské muzeum Králíky-tvrz Hůrka a okolí-Králíky-klášter Hedeč (Hora Matky Boží)-srub K-S 8 „U nádraží“-Jablonné nad Orlicí-Dolní Dobrouč, 30.10. autem Praha se zastávkou v Žampachu a Častolovicích)
 19.11. 50 km „Draháňským údolím“
(stejná trasa jako v roce 2004)
 26.11. Pojizeří
(Mladá Boleslav-Vinec-Krnsko-Zámostí-zřícenina Hrádek-Brodce-PP Stará Jizera-Dražice-Benátky nad Jizerou)
 17.12.
Údolím Vavřince
(vlak Hatě-Vavřinec-údolí potoka Vavřinec-Doubravčany-Toušice-rybník Strašík-sv.Vojtěch-Kouřim-bus Praha)
 26.12. Štěpánovský výlet

↑nahoru

2004

 10.1. Na sever od Prahy
(bus z Dejvické do Holubic-Otvovická skála-Otvovice-Zákolany-Budeč-Okoř-Malé Číčovice-Tuchoměřice-bus Praha)
 14.2. Vlašimsko
(bus z Roztyl do Vlašimi-Vápenský rybník-Kondrac-Velký Blaník-Malý Blaník-Načeradec-bus Vlašim-bus Praha)
 13.3. Mimoňsko-Kokořínsko
(bus Florenc-Hradčany-Havraní skála-Ledové jámy-kolem Máchova jezera-Staré Splavy-Selská rokle-Šedina-Starý Berštejn-Vrchovany-Svatá Barbora-Dubá-bus Praha)
 9.-12.4. Velikonoce Rynoltice
(10.4. Polesí-Horní Sedlo-Kozí hřbety-Vysoká-Velký Vápenný-Trávník-Zdislavský Špičák-Malý Vápenný-kaple sv. Kryštofa-Křižanské sedlo-Malý Ještěd-Dánské kameny-Na výpřeži-Ještěd-Na výpřeži-Novina-Kryštofovo Údolí-vlak Rynoltice-Polesí, 11.4. Polesí-Petrovice-odbočka na Sokol-Hvozd-Babiččin odpočinek-Na šestce-Petrovice-Loupežnický vrch-Tobiášova borovice-Krásný důl-Polesí-Havran a zpět, 12.4. Lemberk-Zdislavina studánka-Jablonné v Podještědí-letohrádek Bredovských-Lemberk-Rynoltice-Grabštejn)
 24.4. 50 km „Posázavím. Krajem Josefa Suka“
(Týnec nad Sázavou-Krusičany-Chrášťany-Černíkovice-Neveklov-Křečovice-Nahoruby-Blažim-Jablonná-Vysoký Újezd-Lhota-Netvořice-Týnec nad Sázavou)
 1.-2.5. Orlické hory
(1.5. bus Florenc-Deštné v Orlických horách-Zákoutí-NPR Bukačka-Šerlich-Masarykova chata na Šerlichu-Malá Deštná-Velká Deštná-Jelenka-Homole-Tetřevec-Kunštátská kaple-Pěticestí-Orlické Záhoří, 2.5. Orlické Záhoří-Pěticestí-Komáří vrch-srub R-89-Anenský vrch (odbočka k R-84)-Panské Pole-Rokytnice v Orlických horách-bus Praha)
 13.-17.8. Bílé Karpaty a Vizovické vrchy
(13.8. bus Florenc-Hodonín-vlak Strážnice-Tvarožná Lhota-Travičná-Šumárník-Výzkum-Panský les, 14.8. Kobyla-U Tří kamenů-Vrbovce-Nad Machovou-Vysoký vršek-Kamenná vrata-Nová hora-Kubíkův vrch-Šibenický vrch-Dibrovův pomník-Kašpariskův vrch-Durda-pomník Josefa Vavrouška-Velká Javořina-Holubyho chata-Těžký vrch-Květná, 15.8. Nová hora-Janáčkova kyselka-Staré Díly-Velký Lopeník-Malý Lopeník-Kobylec-Mikulčin vrch-Vysoký vrch-po silnici motorest Rasová u Nového Dvora-Bučník-Pod Hrádkem-Skalky-Valy-zámek Nový Světlov-Bojkovice-Nad Úsiskem, 16.8. údolí Třešňůvky-Přečkovice-Bílý kříž-Luhačovice-Pozlovice-vodní nádrž Luhačovice-Větrník-hrad Starý Světlov-Malenisko-Provodov-Klenčov-Zlínský les, 17.8. Nové Paseky-Orlí hnízdo-Jaroslavické Paseky-Kudlov-Zlín-bus Praha)
 3.-.5.9. Český les
(3.9. vlak Praha-Poběžovice-Šitboř-les v okolí Čertovky, 4.9. Valtířov-Skláře-Pivoň-Vranov-Vranovské sedlo-Starý Herštejn-Vranovské sedlo-Velká Skála-Škarmanka-Sádkova skála-Pod Sádkem-Capartice-Čerchov-U studánky-Tři znaky (Drei Wappen)-bývalá Bystřice, 5.9. po silnici Česká studánka-Plzeňská cesta-Sokolova vyhlídka-Babylon-Havlovice-po silnici Domažlice-vlak Praha
 25.-26.9. České Středohoří-vinobraní
(25.9. autem Lovosice-Lovoš-Lovosice-vlak Litoměřice-vinobraní-vlak Lovosice, 26.9.autem Třebívlice-Dřemčice-Hrádek-Vlastislav-Teplá-Košťálov-Radostice-Lovosice-vlak Praha)
 6.11. Sever Kokořínska
(Dubá-Dubová hora-Pavličky-Zakšín-Pustý zámek-Rač-Nedvězí-Dražejov-Havraní skály-Svatý Prokop-Dubá)
 20.11. 50 km „Draháňským údolím“
(konečná bus 200 sídliště Bohnice-Draháňský mlýn-Přemyšlení-Klecany-Klíčany-Bášť-Líbeznice-Měšice-Březiněves-sokolovna Střížkov)
 11.12. Kutná Hora a okolí
(Sedlec-Kaňk-Velký Kuklík-Malý Kuklík-Bylany-Kutná Hora)
 26.12.
Rožmitálsko (Štěpánovský výlet)
(autem Hrochův Hrádek-Březnice-Újezdec-Třemšín-Starý Rožmitál-Rožmitál pod Třemšínem)
 31.12.-2.1. Silvestr na Bačalkách
(31.12. příjezd na místo, 1.1. auty Bačalky-Veliš-Jičín-Libosad-Bačalky, 2.1. auty Praha)

↑nahoru

2003

 11.1.
Křivoklátsko
(vlak Nové Strašecí-Ruda-Pilský rybník-myslivna Brejl-Pařeziny-Pod Mečnou-Požáry-Písky-V Brdatce-Amalín-Křivoklát-vlak Praha)
 15.2.
Lounsko
(bus Bedřichův Světec-Bělušice-Pod Milou-Milá-Hrádek-Raná-Lenešice-Louny-bus Praha)
 15.3.
Křivoklátsko
(vlak Zdice-Knížkovice-Vraní skála-myslivna Král-Svatá-Hudlice-Děd-Beroun-bus Praha)
 18.-21.4.
Velikonoce Zahrádky
(18.4. příjezd auty do Zahrádek, 19.4. motovýlet: Kaliště-Batelov-Třešť-Stonařov-Telč-Stará Říše-Nová Říše-Dačice-Kostelní Vydří-žid. hřbitov ve Špitálském lese-Dobrá Voda-Mrákotín-Zahrádky, 20.4. motovýlet: Vysoký kámen-Kaproun-Klenová-Klášter-Landštejn-Pomezí-pěšky Landštejnský okruh-Staré Město pod Landštejnem-Slavonice-Pfaffenschlag-Montserrat-Cizkrajov-Lidéřovice-Český Rudolec-Olšany-Zahrádky, 21.4. Žirovnice-Počátky-Pelhřimov-Kámen-Kozí Hrádek-Sezimovo Ústí-Tábor-Velké Popovice-Praha)
 26.4.
50 km „Kudy chodil Karel IV.“
(Radotín-Kulivá hora-Vonoklasy-Černošice-Kazín-Jíloviště-Skalka-Červený kříž-Vrážky-Halouny-Zadní Třebáň-Karlštejn)
 2.-4.5.
Žďárské vrchy
(2.5. vlak Polička-směr Pustá Rybná, 3.5. Rybenské perničky-Zkamenělý zámek-Milovské perničky-Křižánky-Devět skal, 4.5. Fryšava-rybník Medlov-Tři Studně-Sklené-Lhotka-Vysoké-Zelená hora-Žďár nad Sázavou-vlak Praha)
 30.5.-8.6.
Francie (s NPÚ)
(okruh regiony Auvergne-Occitanie-Provence, mapa zde)
 18.-20.7.
Úštěk a severní Kokořínsko
(18.7. vlak Úštěk-směr Helfenburk (Hrádek), 19.7. Helfenburk-Sedlo Pod Husou-odb. na Husu a zpět-odbočka na Krápník a Tisícový kámen a zpět-Zámeckými schody na Zámecký vrch-Čap-Velká Řebčice-Dřevčice-Čertova rokle-odb. na Chudý hrádek a zpět-Holany-kolem Holanského rybníka-Vítkovec-Milčanský rybník, 20.7. Smrtka-Stvolínky-Ronov-Blíževedly-vlak Praha)
 15.-17.8.
Javoří hory
(15.8. bus Broumov-směr Ruprechtice, 16.8. Ruprechtice-Meziměstí-Vižňov-Ruprechtický Špičák-Janovičky-Třípanský kámen-směr Rožmitál, 17.8. Rožmitál-Rožmitálská cesta-Broumov-vlak Praha)
 20.9.
50 km „Údolím zlatonosné Kocáby“
(Štěchovice-Kolna-Rovínek-Slapy-Buš-Čím-Křeničná-Besedná-Sejcká Lhota-Prostřední Lhota-Libčice-Chramiště-sv.Florian-Nový Knín-podél Kocáby-Velká Lečice-Malá Lečice-osada Havran-Štěchovice)
 27.9.
Vinobraní Litoměřice
(26.9. auty Lovosice, 27.9. vlak Ploskovice-Maškovice-Pohořany-Křížová hora-Dlouhý vrch-Skalice-Litoměřice (vinobraní)-vlak Lovosice, 28.9. vlak Libochovice-Hazmburk-Sedlec-Úpohlavy-vlak Lovosice-auty Praha)
 1.11.
Čertova Hrbatina
(vlak Střezimíř-Horní Dobřejov-Předbojov-Libenice-Nové Libenice-Kopaniny-Ostrý-Brtný-Javoří-Cunkov-Čertovo břemeno-Ounuz-Pod Javorovou skálou-Jetřichovice-Uhřice-Sedlec-Prčice-Kvašťov-Bída-Heřmaničky-vlak Praha)
 14.-17.11.
Letovice
(14.11. autem do Svitavice, 15.11. autem Letovice-vlak Jevíčko-U Dálnice-Červený kopec-památník letců-nádrž Smolná-Velké Opatovice-Opatovické hradisko-Velká Roudka-Kochov-Letovice-autem Svitavice, 16.11. autem Kunštát-Víska-Zbraslavec-Újezd-Partyzánský památník-Nýrov-Rudka-Kunštát-autem Lysice-Svitavice, 17.11. Svojanov-Brněnec-Moravská Třebová-okruh kolem kopce Dubina s Třebovským hradiskem-Svitavy-Praha)
 13.12.
Polabí
(vlak Libice nad Cidlinou-Libický luh-Tonice-Bezedná-Veltrubský luh-Borky-Kolín-vlak Praha)
 27.12.
Plzeňsko (Štěpánovský výlet)
(auty Plzeň-Přeštice-Roupov-Lužany-myslivna Hloupensko-pěšky Skála a zpět-Vícov-Prusiny-Nebílovy-Radyně-Starý Plzenec-Praha)

↑nahoru

2002

 12.1.
Český kras
(bus Neumětely-Houština-Všeradice-Vinařice-Pod Šamorem-Pod Mramorem-Liteň-Korno-Koda-Srbsko-vlak Praha)
 26.1.
Jizerské hory (běžkařský výlet)
(Bedřichov-Vládní-Pod Olivetskou horou-Bílá kuchyně-Hřebínek-Krásná Máří-Rozmezí-Kristiánov-Hrabětice-Bedřichov)
 16.2.
Dolní Posázaví
(vlak Kamenný Přívoz-Vlčí rokle-Hornopožárské lesy-Horní Požáry-Panská skála a zpět-Těptín-Kamenice-Ládví-Mokřany-Pyšely-Vysoká Lhota-ŽST Pyšely-vlak Praha)
 16.3.
Kladensko
(vlak Kamenné Žehrovice-Turyňský rybník-Srby-Pašijová dráha-Libušín-Vinařická hora-Vinařice-Rozdělov-Kamenné Žehrovice-vlak Praha)
 29.3.-1.4.
Velikonoce Paseky
(29.3. autem Písek-Paseky, 30.3. autem Písek-Kestřany-rybníky Škaredý a Markovec-Sudoměř-kolem Markovce-Putim-Písek, 31.3. Písecké hory, 1.4. Zvíkov-Zvíkovské Podhradí-Orlík-Milevsko-Sepekov)
 27.4.
50 km „Posázavím 2002. Krajem Josefa Lady“
(Týnec-Brodce-Pecerady-Svárov-Poříčí-Městečko-Borová Lhota-Vysoká Lhota-Čerčany-Čtyřkoly-Hrusice-hubačov-Mirošovice-Dolní Lomnice-Kovářovice-Zaječice-Mokřany-Ládví-Kamenice-Těptín-Panská skála-Dolní Požáry-Týnec)
 30.4.-1.5.
Milešovka
(30.4. bus Lovosice-vlak Žim-směr Milešovka, 1.5. Bílka-Milešovka-Milešov-Kocourov-Ostrý-Březno-Režný Újezd-Vchynice-Lovosice-Praha)
 15.5.-12.6.
Jihozápad USA
(okruh státy Kalifornie-Arizona-Colorado-New Mexico-Utah-Nevada (z Los Angeles do Los Angeles), trasa zde)
 4.-7.7.
Údolím Chvojnice, Jihlavy a Oslavy
(bus Třebíč-vlak Kralice nad Oslavou-Olšinský mlýn-údolí Chvojnice: Senoradský mlýn-Senorady-Biskupský kopec-Velká skála-Vrabčí kopec-Templštejn-údolí Jihlavy: Na Babách-Dolní mlýn-Mohelno-U Jezera-Zelený les-Zelený kopec-Babylon-Haugwitzova alej-Pastýřský brod-Lamberk-Divoká Oslava-Velkopolský dvůr-Náměšť nad Oslavou)
 26.-28.7.
Eurovíkend Drážďany a okolí
(26.7. autem Tisá-Tiské stěny, 27.7. Drážďany-Scharfenberg-Batzdorf, 28.7. Míšeň-Moritzburg-Pillnitz-Königstein-Praha)
 7.-11.8.
Roháče
(7.8. odjezd vlakem, 8.8. Liptovský Mikuláš-bus Jalovec-Bobrovecká Vápenica-Jalovecká dolina-Babky-Sedlo Predúvratie-Ostrá-Sivý vrch-oblast Bobrovecká plesa, 9.8. ve stanech kvůli dešti, 10.8. Pálenica-Brestová-Salatín-Dolina Parichvost-Pod Lyscom-Jaloveckou dolinou Jalovec-bus Liptovský Mikuláš-vlak Praha)
 27.-29.9.
Vinobraní Litoměřice
(27.9. bus Lovosice, 28.9. vlak Žalhostice-Velké Žernoseky-Kalvárie-Hrádek-Kamýk-Plešivec-Miřejovice-Litoměřice (vinobraní)-vlak Lovosice, 29.9. vlak Dolní Zálezly-Mlynářův kříž-Dubičky-Moravany-Skalky-Podlešínská pláň-Podlešín-Vrkoč-Větruše-Ústí nad Labem-vlak Praha)
 5.10.
50 km „Putování po Brdech“
(autem Dobříš-Čtvrtý hamr-Kozí Hory-Nový Knín-Malá Hraštice-Voznice-Stožec-Jelení palouky-pod Hradcem-Kazatelna-Dobříš)
 11.-13.10.
Sedmihoří
(11.10. vlak Horšovský Týn, 12.10. Křakovské rybníky-Kocourov-Dolní Metelsko-Nový Dvůr-Křakov-Mířkovské rybníky-Rozsocha-Vidický vrch-Darmyšl-Prostiboř-podél Úhlavky-Milevo-Kladruby, 13.10. Stříbro-vlak Praha)
 25.-27.10.
Liberec a Frýdlantský výběžek
(25.10. bus Liberec, 26.10. vlak Jindřichovice pod Smrkem-Srbská-kolem Kamenného vrchu-Bulovka-Pertoltice-Arnoltice-Frýdlant-vlak Liberec, 27.10. vlak Karlov pod Ještědem-Karlovské bučiny-Kryštofovo údolí-Buk republiky-Chrastava-Liberec-bus Praha)
 9.11.
Kokořínsko
(bus Mšeno-Romanov-Prolezovačky-Vyhlídky-Brusenská cesta-Brusné-Pod Uhelným vrchem-Český kříž-Luňákova kaple-Kuželík-Vrátenská hora-Nosálov-Lobeč-Skramouš)
 14.12.
Česká Sibiř
(vlak Střezimíř-Vestec-Žibkov-Miličín-Kalvarie-Třetužel-Báňov-Smilkov-Karasova Lhota-Heřmaničky-vlak Praha)

↑nahoru

2001

 13.1.
Dolní Povltaví
(vlak Roztoky u Prahy-mlýn Spáleník-Suchdol-Kozí hřbety-Žalov-Levý Hradec-Roztoky-vlak Praha)
 17.2.
Kolínsko
(vlak Kolín-údolí Pekelského potoka-Radovesnice-Křečhoř-Kamhajek-Vítězov-Bedřichov-Nová Ves-vlak Praha)
 17.3.
Brdské Hřebeny
(vlak Všenory-Pod Kamenem-Holé vršky-Černolice-Černolické skály-U Šraňku-Trojmezí-Skalka-rozc. Červený kříž-Dobříšský les-Jezírko-Babka-Řevnický les-Řevnice-vlak Praha)
 13.-16.4.
Velikonoce Vlčí Hora
(13.4. příjezd auty do Vlčí Hory, 14.4. Brtníky-vlak Mikulášovice-střed-Tanečnice-Vilémov-Horní Poustevna-Lobendava-vrch Jáchym-Lipová-Špičák-Nové Hraběcí-Šluknov-vlak Panský-vrch Vlčí hora-Vlčí Hora, 15.4. směr Brtníky-Soví vyhlídka-Brtnický hrádek-Turistický most-Pod Hřebcem-Vraní vrch-Krásná Lípa-hrad Krásný Buk-Sněžná-Vlčí Hora, 16.4. Verunčina studánka-Vlčí hora a zpět, auty Panská skála u Kamenického Šenova-Česká Kamenice-Benešov nad Ploučnicí-Praha)
 21.4.
50 km  „Tosácká 50“
(vlak Čelákovice-Brandýs nad Labem-Zaryby-Kostelec nad Labem-Křenek-Lhota-Hlavenec-motorest U Čtyř kamenů-Skorkov-Sojovice-Předměřice-Stará Lysá-Čelákovice-vlak Praha)
 27.4.-1.5.
Českomoravské perličky
(27.4. autem přes Havlíčkův Brod do Víru, 28.4. Zubštejn-Pernštejn-Černvír-Doubravník-Předklášteří u Tišnova-Bořitov-Boskovice-Staré Hradisko u Prostějova-Stínava-Plumlov-Čechy pod Kosířem-Drahanovice-Olomouc, 29.4 Olomouc-Litovel-Uničov-Sovinec-Rešov-Rešovské vodopády-Velké Losiny-Žárová-Branná, 30.4. Velká Morava-výstup na Králický Sněžník a zpět-Hedeč-Králíky-Dolní Dobrouč, 1.5. Lanšperk-Česká Třebová-Litomyšl-Praha)
 2.-3.6.
Humpolecko (Střední Posázaví)
(busem Humpolec-hrad Orlík-Na Štůlách-Panský les-Orlík-Orlovské lesy-Na Pelhřimáku-Lipnice nad Sázavou-rybník Kamenná trouba-Řečice-Bystrá-Velké a Malé Křepiny-Loukov-Pod Horami-Čertův kámen-Melechov-Smrčná- Stvořidla-Ledeč nad Sázavou-vlak Praha)
 13.6.-10.7.
Kanada
(okruh provinciemi Alberta a Britská Kolumbie (z Calgary do Calgary) včetně ostrova Vancouver Island)
 10.-12.8.
Orlické hory
(10.8. autem do Rokytnice v Orlických horách, 11.8. Panské pole-Hanička-Hadinec-Neratov-zpět Panské pole-Jiráskovou cestou-Zemská brána-před Klášterec nad Orlicí, 12.8. Klášterec nad Orlicí-Pastviny-Nehoř-Šedivec-Letohrad-Dolní Dobrouč-autem Praha)
 28.-30.9.
Podkrkonoší a Český ráj
(28.9. vlakem Bílá Třemešná-Zvičina-Pecka-Borovnička-stopem Horka u Staré Paky-stopem Nová Paka, 29.9. Kumburk-Bradlec-Kyje-Tábor-Rovensko pod Troskami-Borecké skály-Rokytnický rybník-Na Prašivci, 30.9. Hrubá Skála-Hruboskalské skalní město (Kopicův statek)-hrad Valdštejn-Turnov-vlak Praha)
 4.-6.10.
Po stopách Oty Velikého (Německo s NPÚ)
(4.10. odjezd busem ve večerních hodinách, 5.10. Magdeburg-Halberstadt-Wernigerode, 6.10. Quedlinburg-Gernrode-Tilleda-Querfurt-Praha)
 13.10.
50 km „Podzimní okolí Prahy“
(vlak Úvaly-Hradešín-Jevany-Ondřejov-Hrusice-Mirošovice-Velké Popovice-Strančice-vlak Praha)
 10.11.
Černokostelecko
(bus Vyžlovka-Vyžlovský rybník-Voděradské bučiny-sv. Josef-údolí Zvánovického potoka-Borka-Černé Voděrady-Konojedy-Kostelec nad Černými Lesy-bus Praha)
 8.12.
Polabí
(vlak Čelákovice-Jiřina-Sedlčánky-Přerov nad Labem-Tři chaloupky-podél Labe-Litol-Lysá nad Labem-vlak Praha)
 26.12.
Frýdštejn (Štěpánovský výlet)
(autem Kopanina-rozhledna Kopanina a zpět-Frýdštejn-Kost-Solec-Valečov-Mnichovo Hradiště-Praha)

↑nahoru

2000

 15.1. Okolo Prahy III.
(Jižní Město (Opatov, metro C)-Radotín)
 19.2. Okolo Prahy IV.
(Radotín-Bílá Hora)
 18.3. Okolo Prahy V.
(Divoká Šárka-sídliště Ďáblice)
 21.-24.4. Velikonoce Pavlovice
(21.4. auty Pavlovice, 22.4. vlak Pavlovice-Lázně Kynžvart-hrad Kynžvart-Vysoké sedlo-Hvězda-Kladská-Králův kámen-Farská kyselka-Smraďoch-Nimrod-přehrada Mariánské Lázně-Mariánské Lázně-vlak Pavlovice, 23.4. Pavlovice-Ústí-Vítovice-Damnov-Janov-zřícenina sv.Jana Křtitele-Kumpolec-Oldřichov-Tachov-Vysoká-Světce-Tachov-vlak Planá-Pavlovice, 24.4. auty Planá-Teplá-Krasíkov-Konstantinovy Lázně-Daňkov-Gutštejn-Praha)
 28.4.-1.5.
Krajem Železných hor
(28.4. bus Hlinsko-směr Rváčov-Les na Dolíku, 29.4. Králova Pila-Veselý Kopec-Dřevíkov-Svobodné Hamry-Mlýnský rybník-Trhová Kamenice-Zubří-Hluboká-Polom-Horní Bradlo-Dolní Bradlo-Přemilov-údolí Chrudimky-Sečská přehrada, 30.4. chaty Na Předělu-Javorka-Kaňkovy hory-Hedvikov-Hedvičino údolí-Třemošnice-Podhradí-Lichnice-Podhradí-směr Starý Dvůr-Skoranov-Vápenný Podol-Cítkov-hrbokovské lesy, 1.5. Pohled-Mýtka-Rabštejnek-Rabštejn-Rovensko-Tyrolský domek-Švýcárna-Slatiňany-vlak Praha)
 15.7.
Dolní Posázaví
(vlak Týnec nad Sázavou-Grybla-Panská skála-Horní Požáry-Vlčí rokle-Kamenný Přívoz-Žampach-Jílové u Prahy)
 4.8.-11.8.
Nízké Tatry
(4.8. odjezd vlakem do Margecan, 5.8. vlak do Telgártu-Králova hoľa-Stredná hoľa-Orlová-Bartková-Ždiarske sedlo-Andrejcová, 6.8. Helplanský vrch-sedlo Priehybka-Velká Vápenica-sedlo Priehyba-Kolesárová-Oravcová-Zadná hoľa-Homoľka-Ramža, 7.8. Bacúšské sedlo-sedlo Za Lenivou-sedlo Čertovica-Lajštroch-Kumštové sedlo-chata M.R.Štefánika-Ďumbier a zpět, 8.8. Krúpova hoľa-Demänovské sedlo-Konské-Kamenná chata pod Chopkom-Chopok-Dereše-Poľana-Krížske sedlo-Kotliská-Chabenec-sedlo Ďurkovej-Ďurková-Zámostská hoľa-sedlo Latiborskej hole, 9.8. Latiborská hoľa-sedlo Pod Skalkou-Skalka-Košarisko-Veľká Chochuľa-Malá Chochuľa-Prašivá-Hiadeľské sedlo-Donovaly, 10.8. bus Banská Bystrica-vlak Kremnica-vlak Vrútky-odjezd do Prahy, 11.8. příjezd do Prahy)
 7.10.
50 km „Českobrodská padesátka“
(vlak Úvaly-U Sv.Donáta-Škvorec-Třebohostice-Babice-Říčany-Říčanský les-Tehov-Jedlice rozc.-k silnici Střuhařov-Jevany-Jevanský les-Bukovina-Sv.Martin-podél Šembery-Tuchoraz-Podviňák-kemp-Český Brod-vlak Praha, mapa zde)
 14.-15.10.
Podliskova třicítka
(14.10. vlak Chroustov-Vrbčany-Kostelní Skalice-Kouřim-Ždánice-památník obětem nacismu-Krymlov-Skalická myslivna-Stříbrná Skalice, 15.10. auty Praha)
 11.11. Křivoklátsko
(vlak Zbečno-Sýkořice-Řepiště-Skalka-Jenčov-Muňava-Chyňavská myslivna-Nižbor-vlak Praha)
 17.-19.11.
Vila Adéla Česká Lípa
(17.11. vlak Staré Splavy-Sedlo pod Maršovickým vrchem-Jestřebí-Dlouhý hřeben-Mnichovská průrva-sv.Starosta-kostel sv.Barbory-Zahrádky-NS Peklo-Dubice-Česká Lípa, 18.11. vlak Svor-Klíč-pod Velkým Bukem-Nová Huť-Jedlová-Tolštejn-Jedlová hora-Křížová hora-Jiřetín pod Jedlovou-vlak Česká Lípa, 19.11. vlak Bakov nad Jizerou-Zvířetice-Debř-Michalovice-Mladá Boleslav-vlak Praha)
 9.12. Benešovsko
(vlak Bystřice u Benešova-Semovice-Tvoršovice-Kožlí-Chvojen-Konopiště-Benešov-vlak Praha)
 25.12.
Jičínsko (Štěpánovský výlet)
(autem turistická chata v Prachovských skalách-okruh Prachovskými skalami-k hotelu Skalní město a zpět-Jičín-Sedličky-Valdice-Staré Místo-Veliš-Podhradí-hrad Veliš-Libice nad Cidlinou-Poděbrady-Praha)

1999

 2.-5.4. Velikonoce Adršpašsko-Teplické skály
(2.4. bus Praha-Hradec Králové (část výpravy auty přímo Praha-Janovice)-auto Jaroměř-Kuks-Dvůr Králové nad Labem-Trutnov-Janovice, 3.4. Janovice-zřícenina hradu Adršpach-skalní město-Teplické skály-hrad Střmen-Sibiř-Janovice, 4.4. Janovice-Jiráskovy Skály (hrad Skály)-Čáp-Kraví hora-Teplice nad Metují-Teplické skály-Janovice, 5.4. auto Náchod-Nové Město nad Metují-Česká Skalice-Hradec Králové-bus Praha)
 9.-11.4. Kdyňsko a Horšovsko-Týnsko
 (9.4. auto Praha-Mezholezy u Kdyně, 10.4. Mezholezy-Koráb-Nový Herštejn (myslivna)-Nový Herštejn-hradiště Příkopy-Rýzmberk-Netřeb-Všepadly-Bezpravovice-Bolfánek u Chudenic-zámek Lázeň-Bezpravovice-Ruchomperk-Mezholezy, 11.4. auto Kdyně-Brůdek-Tanneberg-Horšov-Horšovský Týn-Čečovice-Bukovec-klášter Kladruby-Praha)
 30.4.-1.5. Čarodějnice/Amerika
(30.4 vlak Karlštejn-Amerika, 1.5. Mořina-Karlickým údolím-Karlík-Dobřichovice-vlak Praha)
 5.-13.6. Burgundsko (s NPÚ Praha)
 30.7.-6.8. Oravská Magura a Malá Fatra 
(30.7. odjezd vlakem do Kral’ovan, 31.7. Kral’ovany-vlak Oravský Podzámok-Oravský hrad-Javorová-sedlo Príslop-Kubínská Hol’a-sedlo pod Minčolem, 1.8. Minčol-Rohol’a-Hlásna skala-Zázrivá-silnice Petrová-Demkovská-k hotelu Diery-Nové Diery-Dolné Diery-sedlo Vrchpodžiar-Štefanová, 2.8. Štefanová-Šl’ahorka-sedlo Medziholie-Vel’ký Rozsutec a zpět-traverzem Stoh-Poludňový grúň-sedlo V Stenách-Steny-Hromové-Chleb-Snilovské sedlo-Chata pod Chlebom, 3.8. Snilovské sedlo-Vel’ký Kriváň-Pekelník-sedlo Bublen-Malý Kriváň-sedlo Priehyb-Stratenec-sedlo Vráta-traverz Suchý-sedlo Príslop pod Suchým-Chata pod Suchým-Plešel-Starý hrad-Strečno, 4.8. hrad Strečno-vlak Žilina-bus Lietava-hrad Lietava, 5.8. Lietava-babkov-Podhorie-Lietavska Závadka-Roháč-Brada-hrad Súl’ov-Gorická brána-Súl’ov-silnice směr Bytča, 6.8. bus Bytča-bus Žilina-vlak Praha)
 15.-17.10. České Středohoří (východní část)
(15.10. vlak Praha-Ústí nad Labem, 16.10. bus Velké Březno-Lhota pod Pannou-Homole-Proboštov-Malečov-Střekov-Ústí nad Labem, 17.10. bus Brná-Průčelská rokle-Němčí-Varhošť-Litoměřice-bus Praha)
 20.11. Okolo Prahy I.
(sídliště Ďáblice-Běchovice)
 11.12. Okolo Prahy II.
(Běchovice-Jižní Město (Háje, metro C))
 26.12. Střední Povltaví (Štěpánovský výlet)
(auto Praha-Dobříš-Obořiště-Višňová-Zrůbek-Dublovice-Křepenice-Nalžovice-Chlum-NS Albertovy skály-Drbákov-Příčovy-Vysoký Chlumec-Červený Hrádek-Sedlčany-Kosova Hora-Vrchotovy Janovice-Poříčí nad Sázavou-Štiřín-Mandava-Praha)

1998

 31.1. Český kras (Tetín)
(vlak Smíchov-Beroun-Tetín-Koda-Kodecká jeskyně-Korno-Liteň-Dolní Vlence-Běleč-Karlštejn-vlak Praha)
 28.2.-7.3. Zimní soustředění turistického oddílu v Českých Žlebech na Šumavě
 10.-13.4. Velikonoce ve Zlaté Koruně
(10.4. vlak Praha-Zlatá Koruna, 11.4. Zlatá Koruna-Kleť-Holubov-podél Křemžského potoka-Dívčí kámen-opidum Třísov-Třísov-Zlatá Koruna, 12.4. Zlatá Koruna-Štěkře-Radostice-Opalice-Kotek (Maškovec)-Boršov nad Vltavou-U Rybáka-U Cáby-Dívčí kámen-Třísov-vlak Zlatá Koruna, 13.4. vlak Český Krumlov (prohlídka města)-vlak Praha)
 30.4.-1.5. Čarodějnice/Amerika
 7.-10.5. Jihlavské vrchy
(7.5. bus Praha-Horní Cerekev-Horní Ves, 8.5. Janštejn-lovecká chata Lovu zdar-U Obrázku-Studánka Páně-Javořice-Míchova skála-Velký pařezitý rybník-Štamberk-Lhotka-Hostětice-Telč-Roštejnský rybník, 9.5. Telč-Roštejnský rybník-Volevčice-Doupě-Roštejn-Hodice-vlak Kostelec-Cejle, 10.5. Čeřínek-Křemešník-Zajíčkov-vlak Tábor-Praha)
 31.7.-8.8. Vihorlat
(31.7. odjezd vlakem směr Humenné, 1.8. vlak Humenné-Stakčín-po silnici směr Snina-Sninské rybníky-U umrlého-Rovienky-Sninský kameň-sedlo Tri tably-Morské oko-kolem jezera-Malé morské oko, 2.8. Jedlinka-Tri tably-Sninský kameň-Nežabec-Vartaš-Strihovské sedlo-Diel-Vel’ká Vavrová, 3.8. Vávrova lúka-Podhoroď-bus Sobrance-Michalovce-Kaluža u Šíravy, 4.8.Kaluža-Vinianske jazero-Viniansky hrad-Vinné-bus Michalovce, 5.8. bus Kaluža-Humenné-Jasenov-Jasenovský hrad-Krivošťany-Strážske-bus Michalovce-Kaluža, 6.8. bus Michalovce-Košice-bus Spišské Podhradie-Spišský hrad, 7.8. Spišská kapitula-bus Levoča-vlak Spišská Nová Ves-vlak Praha, 8.8. ráno příjezd
 9.-11.10. Góry Stolowe a Broumovsko
(9.10. odjezd autem do Červeného Kostelce, 10.10. Vízmburk, autem Machov-přes hranici do Polska-Bledne Skaly -Fort Karola-Karlów-Hejšovina (Szcziliniec Welki)-Pasterka-Machov-autem Hronov-Police nad Metují, 11.10. Broumov-Police nad Metují-Svíb-Heřmanice-Hrádek u Nechanic-Praha)
 26.12. Severní Plzeňsko a Rakovnicko (Štěpánovský výlet)
(auto Praha-Kladno-Hlaváčov-Rakovník-Krakovec-Angerbach-Kožlany-Všehrdy-Krašov-Borek-Kaceřov-Radnice-Praha)

↑nahoru

 

1997

 11.1. Říp
(vlak Roudnice nad Labem-Krabčice-Rovné-Říp-Ctiněves-Kostomlaty pod Řípem-vlak Kralupy nad Vltavou-Praha)
 28.-31.3. Velikonoce Prachatice
(28.3. vlak Prachatice, 29.3. Volary-Cudrovice-údolí Blanice-zřícenina hradu Hus-Křišťanovický rybník-Libínské sedlo-Libín-Lázně sv.Markéty-Prachatice, 30.3. Prachatice-Staré Prachatice-Husinecká přehrada na Blanici-Podedvorský mlýn-Dvory-Lažiště-Kratušín-Záblatí-Prachatice, 31.3. prohlídka Prachatic)
 19.4. Výlet do brdských lesů
 30.4.-1.5. Čarodějnice/Amerika
 2.-4.5. Boží Dar – setkání „starých“ členů turistického oddílu
 31.5.-1.6. Kokořínsko 
(31.5. bus Chudolazy-Nové Osinalice-Horní Vidim-Dolní Vidim-Střezivojický důl-Dobřeň-Střezivojice-údolí Bílých skal-Konrádov-Ráj-pod Drnclíkem-Český kříž, 1.6. Český kříž-Houska-Máchovou cestou Kruh-Žďár-Žďárské polesí-Bezděz-vlak Praha)
 6.-12.7. Velká Fatra
(6.7. příjezd do Kraľovan, 7.7. bus Ľubochňa-Ľubochnianske sedlo-sedlo Prieslop, 8.7. celodenní děšť, ve stanech, 9.7. Kl’ak-Jarabina-Malý Lysec-Štefanová-javorina-Šoproň-chata pod Borišovom, 10.7. Kýšky-pod vrcholem Suchý vrch-Ostredok-Krížna-Králova studňa, 11.7. Rakytovskou a Blatnickou dolinou Blatnice-bus Martin-vlak Strečno, 12.7. Strečno, vlak Žilina-bus Brno-bus Praha
 31.7.-9.8. Apuseni (Rumunsko), s ostravskou CK Turistika a hory
(31.7. vlak Brno, odjezd z Brna, 1.8. příjezd do Maďarska přes hraniční přechod Král’/Bánréve-Miskolc-Tapolca-příjezd do Rumunska přes hraniční přechod Ártánd/Bors-Oradea-planina Padis, 2.8. jeskyně Radesei-vyhlídka Belvedere-jeskyňka Hanu-Radesei (okruh Somesul Cald), 3.8. jeskyně Boghii-vyhlídka Padis, 4.8. jeskyně Cetátile Ponorolui-soutěska Galbena-ledová jeskyně Focul Viu-kemp Grajduri-Padis, 5.8. propasti Acoperit, Pionýrská, Gemenata, Negru, 6.-7.8. přechod k plošině Scarisoara: 6.8. vesnice Scarisoara, 7.8. ledová jeskyně Ghaterul de la Scarisoara-město Girda de Sus-jeskyně Ionel-přes Oradeu odjezd do Maďarska, 8.8. Eger-vinné sklepy-odjezd na Slovensko, 9.8. příjezd do Brna-vlak Praha)
 26.-28.9. Boží Dar
 10.-12.10. Přechod Jizerských hor
 15.11. Posázaví
 28.-30.11. Mikuláš v Hojsově Stráži

1996

 5.-11.3. Zimní soustředění turistického oddílu na chatě Kamzík na Špičáku na Šumavě
(5.3. příjezd na Špičák-Černé jezero, 6.3. Špičácké sedlo-vyhořelá chata Můstek-Starý Brunst-Hadí vrch-Rozvodí-Zhůří-Hofmanky, 7.3. lanovkou na Pancíř-Můstek-Prenet-Dešenice, 8.3. Černé jezero-Ostrý-Německem do Bavorské Železné Rudy, 9.3. rozcestí pod Habrem-Tomandlův kříž-Šmauzy-Gerlova Huť-Železná Ruda, 10.3. Hofmanky-Gerlova Huť-jezero Laka-Hůrka-Železná Ruda)
 23.-24.3. Výstup na Lovoš
 5.-8.4. Velikonoce Hazlov (Ašský výběžek)
(5.4. vlak Hazlov, 6.4. vlak Podhradí-Podhradí-Dolní Paseky-Vernéřov-Halštrov-Výhledy-Hazlov, 7.4. Hazlov-Vojtanov-Skalná-Starý Rybník-Vonšov-Hájek-SOOS-Nový Drahov-Třebeň-Františkovy Lázně, 8.4. Hazlov-Ostroh (Seeberg)-Klest-Komorní hůrka-Chebská stráž-Cheb-vlak Praha)
 30.4.-1.5. Čarodějnice/Amerika
(30.4. vlak Karlštejn-Amerika, 1.5. Amerika-Dub Sedmi bratří-Králova studně-Sv.Jan pod Skalou-Srbsko)
 8.-9.6. Kutná Hora a okolí
(8.6. Kutná Hora-Kaňk-Kutná Hora-vlak Bahno-Sion, 9.6. Sion-Roztěž-Kutná Hora)
 6.7. Slavnosti na Točníku
(vlak Praskolesy-Žebrák-Točník-hrad Žebrák-Hořovice)
 2.-11.8. Toulky zapomenutým krajem (Zakarpatská Ukrajina), s hradeckou CK Alvarez
(2.8. vlak Praha-Hradec Králové-Vyšné Nemecké, 3.8. Užhorod-Chust-Solotvina, 4.8. Rochov-Jasiňa-Kozmeščik (nocleh v maringotce), 5.8. Hoverla, 6.8. Pop Ivan (Bílý slon), 7.8 Lugi-Rachov-Koločava, 8.8. Siněvirská Poljana-NP Siněvir (Siněvirské jezero), 9.8. polonina Boržava-Židovská Magura-Rječka, 10.8. Mukačevo-Užhorod, 11.8. 6:00 příjezd do Pardubic-vlak Praha)
 18.-22.8. Podyjí
 18.-20.10. Podorlicko
(19.10. vlak Potštejn (část výpravy příjezd o den dříve)-Litice-Česká rybná-Hejnice-Žampach-Hnátnice-Dolní Dobrouč, 20.10. Lanšperk-vlak Ústí nad Orlicí-Praha)
 9.11. Litoměřice
(vlak Litoměřice-procházka městem-důl Richard-Radobýl-Žalhostice-vlak Praha)
 29.11.-1.12. Mikuláš ve Žluticích
(30.11. vlak Žlutice-Bečov nad Teplou-Český Chloumek-Svinov-Toužim, 1.12. prohlídka Žlutic)

1995

 březen Zimní soustředění turistického oddílu na Kovářské v Krušných Horách
 14.-17.4. Velikonoce Horažďovice
(15.4. Horažďovice-Prácheň-Hejná-Rabí-Sušice-kaple Anděla Strážce, 16.4. Velhartice-Svojšice-Svatobor, 17.4. prohlídka Horaž’dovic)
 30.4.-1.5. Čarodějnice/Amerika
 3.6. Kouřim
(město, skanzen)
 7.-17.7. Přes tři pohoří (Pol’ana, Muráňská planina, Slovenský ráj)
 srpen Novohradské hory
 13.-15.10. Z Rožmitálu pod Třemšínem do Březnice
 18.11. Okolo Sázavy a Komorní Hrádek
 1.-3.12. Mikuláš Broumovsko
 (1.12. příjezd do Police nad Metují, 2.12. okruh Police-Kovářova rokle-Hvězda (chata,kaple)-Broumovské stěny-Police, 2.12. Police-Ostaš)
 27.12.-2.1. Dvojí Silvestr: Jilemnice a Stříbrná Skalice

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.