06-23-24-2018 30 let Humanity

30 let od založení oddílu jsme si připomněli o víkendu 23.-24.6.2018. Zázemí pro akci poskytla Gábina v Nové Vsi pod Pleší, za což jí patří dík. Stejně tak jí a Járovi patří dík za vytvoření programu a Bohunce za dodání proviantu 🙂

Účastníci: Bohunka, Katka, Jarka, Lenka, Radka, Bohdana+Radka+Matouš+Štěpán, Dana+Jarda, Gábina s rodinou, Libor, Martina+Martin, Martin, Ondra, Petr, Vráťa

Program akce je ke stažení k dispozici zde:

Na místě jsme se sešli v sobotu mezi desátou a jedenáctou hodinou. K našemu překvapení dorazil i bývalý náčelník Vráťa Chvátal. Jeho nečekanou účast jsme velmi ocenili, neboť je coby současný předseda KČT osobou velmi zaneprázdněnou. Zdržel se jenom chvilku, neboť věren svému jménu chvátal na další akci.

Kolem jedenácté hodiny (na poslední chvíli dorazila též nečekaně Radka) jsme se vydali na avizovanou vycházku do okolí. Tedy vycházku…bylo to dobrých 13 km většinou po neznačených cestách. Trasa je k vidění tady.

Odpoledne jsme trávili na zahradě u ohně a v jurtě u promítání fotek z turistických akcí. Dorazili Martin Ko. a těsně před promítáním konečně i dlouho očekávaný Martin Ka.

V neděli se hrál volejbal a Gábina uvařila pro všechny oběd. To už vím ale jenom z doslechu, neboť do neděle jsme všichni nezůstávali.

Fotky ve fotogalerii jsem nafotila já, Martina a Jára.

« z 3 »

A jak jinak ukončit tuto zprávu než zvoláním: Třicítka je mrtvá, ať žije čtyřicítka!